Webdesign

Większość właścicieli firm zdaje sobie sprawę iz internet to przyszłość. to właśnie dlatego niemal każda firma i przedsiębiorstwo posiada swoja stronę www. Odpowiednia strona to połowa sukcesu. Dzięki atrakcyjnie wykonanej stronie internetowej wzrasta szansa na zdobycie nowych zleceń i klientów. Warto jednak pamiętać iż wykonanie strony www należy zlecać profesjonalistom. Zapraszamy do agencji DVM.

Dzięki naszym usługom firmowa witryna stanie się pierwszym krokiem do skutecznej promocji własnej działalności. Przy jej tworzeniu skupiamy się szczególnie na wyglądzie, gdyż to właśnie layout lub szablon decydują o atrakcyjności strony. Przejrzyste menu, łatwa nawigacja i niebanalny wygląd to podstawa cecha ciekawej strony www.
Bardzo istotnym elementem jest również treść i opisy na stronie które powinny mieć ciekawą formę i być napisane w stylu który zachęci potencjalnego klienta do pozostanie na danej stronie.
dobrze wykonana strona ww przyczynia się do trwałego i dynamicznego rozwoju firmy a co za tym idzie do wzrostu Twoich dochodów.

Strony www wykonujemy w sprawdzonych technologiach PgSQL, PHP, XHTML, AJAX, Flash, XML wspieranych przez system CMS
DVM specjalizuje się w internetowych aplikacjach portalowych, systemach e-commerce, witrynach oraz prezentacjach multimedialnych. Dodatkowo w ramach zaplecza technologicznego nasza firma świadczy usługi hostingowe.

Unikalne projekty graficzne warto zamówić u specjalistów. Agencja reklamowa Dvm wykonuje wszystkie nie projekty graficzne począwszy od logo firmy na tapetach na pulpit skończywszy. Zatrudniamy najwyższej klasy grafików komputerowych i projektantów którzy szybko i sprawnie wykonają każde zlecenie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.