Broker domen

Agencja DVM zajmuje się również kupowaniem sprzedażą i wyszukiwaniem domen na zlecenie.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie uwzględniając jego wszystkie potrzeby i sugestie. Jesteśmy w stanie znaleźć lub kupić niemal każdą domenę. Jeśli założyłeś firmę i poszukujesz odpowiedniej domeny zgłoś się do nas. Oferujemy nie tylko wyszukanie zadowalającej domeny ale również zajmujemy się pozycjonowaniem.
Brokering domen jest usługa stosunkowo nową polega ona na dopasowaniu domeny do oczekiwań klienta. Oczywiści im lepsza domena tym wyższa jest jej koszt. Podstawową cechą dobrej domeny internetowej jest jej unikalny adres.Zazwyczaj jest to więc nazwa przedsiębiorstwa lub nazwa rodzaju oferowanych usług lub asortymentu. Podstawowym elementem jest tu krótki i sugestywny adres łatwy do zapamiętania kojarzący się z oferowanymi usługami. Nazwy długi i dziwne nigdy nie cieszyły się popularnością. Warto wiedzieć iż używanie cyfr i myślników również nie sprzyja popularności strony

Możesz skorzystać z usług naszych pozycjonerów, zyskujesz wtedy pewność iż twoja strona nie zaginie w niebycie internetu lecz znajdzie się w top 10 . Im wyższą pozycja w wyszukiwarce zajmuje strona tym większe szanse na pozyskanie nowych klientów i zleceń.

Popularne domeny to:
com – komercyjne
edu – edukacja, szkolnictwo
gov – rządowe, polityczne
net – sieciowe
org – organizacje
int – organizacje międzynarodowe

biz – biznes
info – informacje
name – nazwy indywidualne
pro – zawody
Kupowanie, sprzedawanie, parkowanie i kolekcjonowanie domen internetowych jest okreslane jako Domaining

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.